Odhlučnění tepelných čerpadel a klimatizací

snížení hluku pro vás a vaše sousedy

Použití tepelných čerpadel a klimatizací je běžné nejen v průmyslu, ale i v domácnostech. Napříč svým nesporným výhodám čerpadel a klimatizací se jejich používání projeví zvýšeným hlukem. Pomůžeme vám s jejich odhlučněním.

V naší široké nabídce odhlučnění najdete řešení odhlučnění tepelných čerpadel a klimatizaci pomocí panelů, ze kterých jsou vyrobené protihlukové buňky (boxy), protihlukové zástěny a kryty.

Každá zakázka na odhlučnění je vysoce individuální a na „klíč“.

Vhodný produkt a materiály pro odhlučnění do exteriéru

Ve všeobecnosti řešíme s klienty dvě možnosti odhlučnění v exteriéru a to komplexní návrh, projekt a dodání profesionálního systému z PZP panelů. Panel je z jedné strany perforovaný a zabezpečuje pohlcení hluku, zároveň ho můžete upravit do RAL barvy dle výběru.

V případě úspornějšího rozpočtu, doporučujeme svépomocné zhotovení konstrukce a zatažení konstrukce s neprůzvučným pásem Topsilent Adhesive, z vnitřní strany umístíte pohltivý materiál Zino Acoustic Green 60. Z venkovní strany můžete konstrukci uzavřít deskami vhodnými do exteriéru nebo plechem. 

Odhlučnění klimatizace pod schody

Panely jsme použili i například na realizaci protihlukové zástěny v exteriéru u bytového domu, panely jsme připravili z vnitřní strany perforované na zabezpečení pohltivosti z venkovní strany s plným panelem, na zvýšení vzduchové neprůzvučnosti.

Návrh a vizualizace odhlučnění klimatizace

Klientovi jsme vizualizovali jeden z návrhů odhlučnění klimatizační jednotky pro lepší představu.

Příklad návrhu odhlučnění klimatizace

Klient nás oslovil s odhlučněním klimatizačních jednotek, které byly umístěné na sousedově pozemku. Z toho důvodu jsme navrhli protihlukovou stěnu, následně od nás klient dostal návrh s rozkreslením řešení ve všech pohledech.

Jak postupujeme při návrhu řešení z PZP panelů?

Dostaneme od vás poptávku, telefonicky, emailem, formulářem nebo osobně. Vyhodnotíme přijaté informace a spolu s kolegy si projdeme realizovatelnost odhlučnění.

Abychom mohli zpracovat předběžnou cenovou nabídku, vyžádáme si od vás doplňující informace jako jsou fotografie, rozměry, možné měření hluku a jiné.

Na základě vstupních údajů vás informujeme o předběžných nákladech a zašleme vám řešení projektu.

Pokud je cenová nabídka akceptovatelná, realizujeme obhlídku na místě realizace, projdeme si všechny detaily, zodpovíme otázky.

Dodáme vám konečnou cenovou nabídku s jednoduchým projektem a 3D obrázky řešení.

Potvrzení objednávky ze strany klienta a podpis smlouvy o dílo.

Vypracování detailní projektové dokumentace, dodání klientovi pro kontrolu a zapracování případných požadovaných změn.

Potvrzení vypracovaného projektu klientem, jeho podpis a přiložení ke smlouvě o dílo.

Realizace nebo dodání dohodnutého řešení odhlučnění.

Galerie produktu


Máte problém s hlukem? Kontaktujte nás.Core: v0.0.290 Plugin: v0.0.91