Realizace – třívrstvá zvuková izolace stěny v bytě

Klienti nás oslovili, abychom odhlučnili tenkou příčku mezi dvěma byty. Rušil je hlasitý zvuk  televizoru, který příčka nemohla v dostatečné míře zachytit.

Vypracovali jsme více možností řešení a klienti si vybrali třívrstvý systém s akustickým pásem, pěnou a deskou na konstrukci se vzduchovou mezerou.

Přikládáme fotky z realizace a pěknou referenci od spokojených klientů.

Měli jsme problém s velmi hlasitě pouštěným televizorem (a to i v pozdních nočních hodinách) v sousedním bytě odděleném jen tenkou příčkou. Potřebovali jsme to akutně a rychle vyřešit. Potřebné informace a možnosti řešení jsme hledali na internetu a zaujala nás stránka firmy Potichu.sk.

Komunikace s firmou byla promptní, rychle jsme si dohodli obhlídku na místě a také samotnou realizaci v rámci našich termínových možností. Ačkoliv dodávka nakonec trvala o den déle, pan Danysh odvedl při realizaci velmi profesionální výkon a potvrdil tak celkový velmi dobrý dojem ve spolupráci s firmou Potichu.

Realizace třívrstvého řešení na klíč reálné snížila původně velmi silný hluk televizoru na minimum a odhlučněná stěna se stala nejtišší stěnou v místnosti. S výsledkem jsme velmi spokojeni.

Chcete se přidat k našim spokojeným klientům, které už žádný hluk neruší?