Odhlučnění stěny v ložnici

  • Realizace
  • Kategorie Odhlučnění stěny
  • Klient p. Hrnčár
  • Lokalita Bratislava
  • Problém Velmi slabá stěna se sousedem

Definice problému a následné řešení

P. Hrnčár nás oslovil s požadavkem odhlučnění stěny v ložnici. Jeho cílem bylo co nejvíce utlumit hluk procházející přes slabou stěnu. Klientovi jsme jeho požadavek s přehledem splnili a přinesli tak ticho do jeho ložnice. Na odhlučnění jsme použili akustickou pěnu Silent Foam, kterou jsme zakryli pískovou deskou.

Galerie z realizace

Vyjádření klienta

Problém s hlučným sousedem je jeden z nejčastějších s kterým se setkáváme. Za poslední roky jsme v tomto směru nasbírali mnoho zkušeností a jsme proto vděční za každou pozitivní referenci.

Mal som problém s hlučným susedom a na internete som hľadal firmu, ktorá rieši odhlučnenie. Našiel som ich niekoľko, prešiel som si ich webové stránky a nakoniec som sa rozhodol pre Vašu firmu. Žiaľ nie som na to odborník, problematiku som nemal naštudovanú detailne, takže nakoniec rozhodoval trochu osobný pocit a vybral som správne.

Bol som veľmi spokojný počas celého priebehu aj s technikmi, ktorí realizovali samotnú stavbu. Realizácia splnila moje očakávania a situácia je jednoznačne lepšia.

Hrnčár

Použité produktyMáte podobný problém? Kontaktujte nás.
Core: v0.0.290 Plugin: v0.0.91