Odhlučnění stěny od sousedů

  • Realizace
  • Kategorie Odhlučnění stěny
  • Klient p. Effmert
  • Lokalita Říčany u Prahy, ČR
  • Problém Hlučný nájemník u sousedů

Definice problému s naším řešením

Zákazník bydlící ve staré bytové panelové zástavbě měl několik let problém s nájemníky v sousedním bytě, který majitel pronajímá. Neustále slyšel hlasitou hudbu, křik, bouchání apod. Po odstěhování tohoto problémového nájemníka ze sousedního bytu se náš zákazník dohodl s majitelem sousedního bytu na možnosti odhlučnění společné stěny obou bytů.

Odhlučňovalo se z obou stran, protože tato varianta je vždy lepší a účinnější. Vzhledem k tomu, že se odhlučnění provádělo i ze strany souseda, zvolil náš zákazník levnější bezkontaktní variantu odhlučnění s použitím zvuko izolačního materiálu pěny Silent Foam (5 cm) a pískové desky (1,5 cm).

Galéria z realizácie

Vyjádření klienta

Děkujeme za tuto pozitivní referenci. Odhlučnění realizované z obou stran je vždy nejlepší volbou. V takovém případě garantujeme téměř 100% odhlučnění, které stojí opravdu za to.

Prosím tlumočte panu jednateli naši úplnou spokojenost s prací Vašich dvou specialistů.  Pokud budeme mít nějaký problém s hlukem, obrátíme se na Vaši firmu. Děkuji Vám a srdečně zdravím.

p. Effmert, ŘÍČANY u Prahy

Použité produktyMáte podobný problém? Kontaktujte nás.
Core: v0.0.212 Plugin: v0.0.91