Trojvrstvé odhlučnění stěny

  • Realizace
  • Kategorie Odhlučnění stěny
  • Klient p. Zuzana a p. Dušan
  • Lokalita Bratislava, Slovensko
  • Problém Hlučný televizor u sousedů

Jaký problém jsme řešili?

Klienti nás oslovili, abychom odhlučnili tenkou příčku mezi dvěma byty. Rušil je hlasitý hluk z televize, který příčka nemohla v dostatečné míře zachytit. Vypracovali jsme více možností řešení a klienti si vybrali trojvrstvý systém s akustickým pásem, pěnou a deskou na konstrukci se vzduchovou mezerou. 

Jak jsme postupovali?

V případě tenkých stěn a příček je ideální použít trojvrstvý systém odhlučnění. Relativně silná vrstva zabere sice více prostoru, ale můžeme se na ní 100% spolehnout a odhlučnění bývá dokonalé. Kromě použití kvalitních materiálů je důležitá i vzduchová mezera, která je součástí všech předsazených konstrukcí. Přikládáme fotky z realizace a referenci od spokojených klientů.

Galerie z realizace

Vyjádření klienta

Mali sme problém s veľmi hlasno púšťaným televízorom (a to aj v neskorých nočných hodinách) v susednom byte oddelenom len tenkou priečkou. Potrebovali sme to akútne a rýchlo vyriešiť. Potrebné informácie a možnosti riešenia sme hľadali na internete a zaujala nás stránka firmy Potichu.sk.

Komunikácia s firmou bola promptná, rýchlo sme si dohodli obhliadku na mieste a aj samotnú realizáciu v rámci našich termínových možností. Hoci dodávka nakoniec trvala o deň dlhšie, pán Danysh odviedol pri realizácií veľmi profesionálny výkon a potvrdil tak celkový veľmi dobrý dojem v spolupráci s firmou Potichu.

Realizácia trojvrstvového riešenia na kľúč reálne znížila pôvodne veľmi silný hluk televízora na minimum a odhlučnená stena sa stala najtichšou stenou v miestnosti. S výsledkom sme veľmi spokoní.

p. Zuzana a p. Dušan z Bratislavy

Použité produktyMáte podobný problém? Kontaktujte nás.
Core: v0.0.290 Plugin: v0.0.91