Odhlučnění stěny v zasedací místnosti

  • Realizace
  • Kategorie Odhlučnění stěny
  • Klient Mgr. Dušan Baďura
  • Lokalita Bratislava
  • Problém Hlučná serverovna

Definice problému a naše řešení

Klient nás oslovil, abychom vyřešili problém s hlukem, který vznikal v počítačové serverové společnosti. Hluk pronikal do zasedací místnosti a rušil zaměstnance při práci.

Před samotnou realizací jsme hluk zaměřili v celém frekvenčním pásmu a na základě toho jsme určili vhodnou skladbu zvuko izolační konstrukce. Jelikož se hluk nacházel hlavně v nízkém frekvenčním pásmě, doporučili jsme klientovi profesionální konstrukci s pískovou deskou a akustickou pěnou Silent Foam 120.  Vzhledem k nízké frekvenci jsme úplně vyloučili možnost odhlučnění minerální vatou a sádrokartonem, taková konstrukce by byla v tomto případě velmi málo účinná.

Po zrealizování konstrukce jsme ji zakryli sádrokartonem, vymalovali a hlavně zaměřili výsledné snížení hluku.

Že šlo o vydařenou realizaci nám potvrdil po pár týdnech od realizace i objednatel realizace p. Baďura. Jeho vyjádření přikládáme.

Galerie z realizace

Vyjádření klienta

Potreboval som vyriešiť odhlučnenie miestnosti určenej na zariadenie zasadačky. Na základe meraní hladiny hlučnosti, navrhol Váš akustik p. Nosko riešenie.Komunikácia vo všetkých fázach realizácie bola odborná, zrozumiteľná a ústretová.Technická realizácia bola vykonaná na profesionálnej úrovni a splnila žiadaný efekt – hlučnosť je minimálna.Vedenie organizácie vyjadrilo so zvukovým komfortom plnú spokojnosť.

Použité produktyMáte podobný problém? Kontaktujte nás.
Core: v0.0.290 Plugin: v0.0.91