Názory našich klientů

Desítky pozitivních referencí…

S přístupem jsem byl naprosto spokojen. Odevzdal jsem klíče od bytu a přišel po služební cestě do již realizovaného díla. Po mistrech nezůstal až na drobný prach po broušení sádrokartonu téměř žádný nepořádek.

Moje očekávání byly zcela splněny. Měl jsem požádat o odhlučnění již dávno.

Dobrý deň,

v prvom rade sa chcem veľmi pekne poďakovať Vašim majstrom za skvelý prístup k práci. Nikdy som nestretol takú super partiu s ľudským a tak ochotným prístupom ku klientovi. Navyše ukázali, že táto práca sa dá robiť poctivo a ľudsky bez akýchkoľvek nadávok. Fakt pred nimi snímam klobúk. Svojimi vlastnosťami mi boli sympatický.
Pri úhrade doplatku by som sa aj im aspoň nejako odvďačil za ich prácu. Niečo vymyslím.

Navyše nás veľmi potešili skorším ukončením prác čomu sme sa veľmi potešili, moja tehotná partnerka dvojnásobne. Už jej bolo dlho žiť v tom provizoriu a neporiadku ale zvládli sme to.
Teraz už je všetko komplet poupratované, nie je ani náznak, že by sa tu niečo robilo;-)

Ešte raz ďakujem Vašim chlapom.

Ich tohto týždňová práca nemala chybu!

Ešte raz ďakujem a odovzdajte im všetkým moje veľké poďakovanie.

Odhlučnili jsme pokoj, který sousedí se sousedovic kuchyní. Bylo slyšet i pouhé otvírání dvířek u kuchyňské linky a hlasitější hovor. Tyto závady byly odstraněny, večerní provoz myčky, kvůli které se vlastně celá realizace konala, je taky skoro vyřešen. Je slyšet jakoby z dálky, což je opravdu už přijatelné.

S provedením práce jsme byli spokojeni, byla provedena rychle a bylo vidět, že ji pracovníci nedělají poprvé.

Jsme rádi, že jsme se k realizaci dopracovali, bydlení je o dost příjemnější.

S pozdravem krásného slunečného dne,

DETAILY REALIZACE ZDE

Chtěla bych poděkovat za solidní jednání a vstřícnost firmy POTICHU. Vaši zaměstnanci nás ještě před započetím samotných prací informovali o postupu realizace. I jim bych chtěla poděkovat.

S odhlučněním jsme spokojeni. Od sousedů nejsou slyšet žádné hlasy ani štěkot psa.

Děkuji, odhlučnění se nyní zdá naprosto dokonalé, jsem maximálně spokojená.

Vaše webové stránky mě ujistili, že se na Vás můžu obrátit a že jste ta správná firma, která mi pomůže vyřešit právě tento můj problém.

S přístupem Vaší společnosti jsem velmi spokojen a budu Vaši společnost dále doporučovat. Velmi pozitivně hodnotím osobní přístup a práce a přístup řemeslníků neměl konkurenci. Naprosto perfektní a profesionální. Realizace byla provedena přesně dle mých požadavků a představ (dokonce i nad očekávání, vzhledem ke složitosti prováděné práce, nečekal jsem až tak perfektní provedení).

Po dvoch týždňoch od realizácie musím konštatovať, že ani neviem, že pod mojou spálňou a chodbou existujú susedia. Hovorené slovo a hudba absolútne neprenikajú dvojitou izoláciou, podložkou a parketami. S odhlučnením som mimoriadne spokojný a v mojom prípade odhlučnenie predčilo moje očakávania. Presne takto si predstavujem realizáciu zákazky a objednaných služieb. Realizácia mnou požadovaných služieb bola naozaj špičková.

S celým prístupom spoločnosti Potichu.sk od prvého kontaktu s p. Nižnanskou, jej návštěvou a návrhom riešenia, cez technika p. Daniša až po komunikáciu s p. Kianicovou, kde sa dohadovali terminy a iné veci som bol mimoriadne spokojný a môžem len spoločnosť Potichu.sk odporučiť.

Děkuji, odhlučnění se nyní zdá naprosto dokonalé, jsem maximálně spokojená.

S prístupom vašej spoločnosti som bol spokojný. Bol som dostatočne informovaný o všetkom.

Pri konzultáciách ste ma upozornili, že odhlučnenie stropu nemusí splniť očakávania. S odhlučnením som však spokojný, hluky od susedov nado mnou sa znížili a už je to akceptovateľné.

Prosím tlumočte panu jednateli naši naprostou spokojenost s prací Vašich dvou specialistů. Pokud budeme mít nějaký problém s hlukem, obrátíme se na Vaši firmu. Děkuji vám a srdečně zdravím.

S prístupom vašej firmy som bol nad mieru spokojný a počas realizácie a technikom tak isto.

Hlučnosť kúpeľne bola odstránená na minimum, takže som veľmi spokojný.

Vybrala som si vašu firmu, kedže ste ponúkali odhlučnenie zvukovo izolačným materiálom a navyše mala som na vás dobré referencie.

S prístupom som bola veľmi spokojná, dobrá komunikácia, dohodnuté termíny boli splnené a pracovník vykonávajúci samotné odhlučnenie bol veľmi profesionálny, má peknú robotu a dokonca to stihol spraviť skôr ako bol odhadovaný čas dokončenia. Máte v ňom naozaj veľkú pridanú hodnotu!

S odhlučnením som veľmi spokojná, hluk sa znížil o 75%.

Chtěla bych poděkovat za solidní jednání a vstřícnost firmy POTICHU. Vaši zaměstnanci nás ještě před započetím samotných prací informovali o postupu realizace. I jim bych chtěla poděkovat.

S odhlučněním jsme spokojeni. Od sousedů nejsou slyšet žádné hlasy ani štěkot psa.

Komunikace s firmou byla promptní, pan Danysh odvedl při realizaci velmi profesionální výkon a potvrdil tak celkový velmi dobrý dojem ve spolupráci s firmou Potichu.

Realizace třívrstvého řešení na klíč reálné snížila původně velmi silný hluk televizoru na minimum a odhlučněná stěna se stala nejtišší stěnou v místnosti. S výsledkem jsme velmi spokojeni.

Výsledok stojí za to, je taký, aký sme očakávali. Naše dieťa už môže bez problémov spať, určite firmu môžeme len odporučiť.

S přístupem firmy jsme byli velmi spokojeni, Váš profesionální přístup i přístup Vašeho technika, pana Danyshe, nás přesvědčil o tom, že výběr Vaší firmy byla správná volba.

Realizace splnila naše očekávání a s odhlučněním obou stěn jsme velmi spokojeni.

Komunikace ve všech fázích realizace byla odborná, srozumitelná a vstřícná. Technická realizace byla provedena na profesionální úrovni a splnila žádaný efekt – hlučnost je minimální.

Vedení naší organizace vyjádřilo se zvukovým komfortem plnou spokojenost.

Byl jsem spokojený s objednáním měření a pohotovým ujednáním. Líbila se mi i online služba na stránce, přes kterou jsem inicioval kontakt.

S měřením jsme byli velmi spokojeni, akustik neměl problém přijít v pozdních večerních hodinách, odborník, uměl i popsat o co se může jednat a vysvětlil, o jaký typ zvuku jde.

Firma byla velmi ochotná, vyhověli všem našim požadavkům, byli skvělí :)

Dal jsem si přes internet vyhledat všechny firmy, co se tím zabývají a poslal více mailů. Z vaší strany byla nejrychlejší reakce a byl jsem velmi spokojený s lidským přístupem. Problém s hlukem byl hlavně z boční stěny od sousedovic chodby.

Komunikace s jednatelem i technikem byla velmi příjemná. Děkuji :)

Hluk po realizací je tlumený, neumím to ohodnotit na procenta, ale rozhodně je to pokrok.

Děkuji.

Přesvědčili jsme Vás, že jsme ta správná firma na Vaše problémy s hlukem nebo zvukem?