Zvuková izolace bytu

Odhlučnění stěny, stropu, podlahy, snížení ozvěny

Pokud máte hlučného souseda nebo jste hlučným sousedem vy a chcete „se odhlučnit“, nabízíme vám ty nejlepší řešení zvukové izolace bytu.

V bytě vás trápí hluk od okolních sousedů, ze strany stěny, stropu i podlahy, ale často spolu řešíme i nové zvuko izolační dveře nebo snížení ozvěny v prostorách, kde se často setkáváte.

Hlavní problémy a řešení:

  1. odhlučnění stěny, stropu, podlahy
  2. zvuko izolační dveře
  3. kročejová izolace podlahy
  4. snížení ozvěny v prostoru

Jaké vlastnosti by měla mít nejlepší zvuková izolace bytu?

Vysoká účinnost

Jinak řečeno, co nejvyšší hodnotu vzduchové neprůzvučnosti Rw. Čím je tato hodnota vyšší, tím je materiál účinnější. Pokud chceme zkoumat účinek materiálu hlouběji, je důležité sledovat výkon při různých zvukových frekvencích zvuku. Je velký rozdíl jak se chová izolace při vysokých frekvencích (např. hra na flétnu) nebo při nízkých frekvencích (dupání, bouchání, basy…).

Malá tloušťka

Velmi důležitá vlastnost, určitě si nechcete zmenšovat byt o 15-20 cm tlustou předstěnou. Pokud máte stěnu délky 7 m, celková ztráta podlahové plochy bytu by byla až 1,4 m². U nás máme řešení už od tloušťky 1,5 cm. Je to velmi jednoduchá matematika, čím použijeme účinnější materiál, tím stačí menší tloušťka konstrukce pro dosažení vyžadovaného efektu.

Používáme nejlepší materiály 

Každý materiál zvuko izoluje. Otázka je, zda je to dostatečné pro váš typ hluku. U nás už běžné materiály nepoužíváme a přinášíme vám ty nejlepší zvukové izolace z celé Evropy. Díky malým tloušťkám vám šetříme váš prostor, stěnu, strop nebo podlahu, při řešení zvukové izolace pro odhlučnění.

Zvuková izolace pro odhlučnění stěny, stropu a podlahy

Materiály a produkty, kombinace neprůzvučných a pohltivých materiálů, pro co nejúčinnější odhlučnění stěny, stropu a podlahy od hluku jako je TV, hlas, zvíře, křik a jiný zvuk vznikající v prostoru.

Kročejová zvuková izolace do podlahy

Nejlepší materiály pro odstranění hluku z chůze, dupání, padání předmětů, posouvání nábytku. Umístění pod potěr, OSB desku, parketu, koberec.

Pohltivá zvuková izolace pro snížení ozvěny

Akusticky pohltivé materiály pro vyřešení ozvěny v prostoru, buď jako neupravené materiály nebo designové produkty.

Zvuko izolační dveře

Nezapomínáme na další naše důležité produkty jako jsou zvuko izolační dveře, průmyslové panely, vyrovnávací podsyp a jiné.

Kde všude využijeme naše zvukové izolace?

Odhlučnění stěny, stropu a podlahy patří mezi naše nejzákladnější formy odhlučnění. Svoje uplatnění najdou v bytových, nebytových i průmyslových objektech. 

Odhlučnění

Kompletní možnosti odhlučnění bytu, domu, kanceláří, průmyslu...


Máte problém s hlukem? Kontaktujte nás.Core: v0.0.212 Plugin: v0.0.91