Zvuková izolace stěny

Účinné a tenké odhlučnění stěny

Pokud řešíte hluk, který se šíří přes vaši stěnu, je pro vás důležitá kombinace účinnosti zvukové izolace a její celkové tloušťky. Je obrovský rozdíl, jestli má izolační konstrukce tloušťku 5 nebo 20 cm, při 6 metrové stěně je rozdíl skoro 1 m2, který vám zmizí z celkové plochy bytu.

Každý materiál zvuko izoluje. Otázkou je, zda je to dostatečné pro váš typ hluku. U nás už běžné materiály nepoužíváme a přinášíme vám ty nejlepší zvukové izolace z celé Evropy. Díky malým tloušťkám vám šetříme váš prostor, stěnu, strop nebo podlahu, při řešení zvukové izolace pro odhlučnění.

Jak postupovat, když se hluk šíří přes vaši stěnu?

Zvuková izolace stěny - BASIC

Při šíření hluku přes stěnu nemá většinou smysl izolovat jinou stěnu než tu vaši. Pokud je hluk nízký a potřebujete odhlučnit jen běžný hluk jako hovorové slovo a tišší hudbu, postačí vám BASIC zvuková izolace stěny. Co to znamená? Izolace se přikládá přímo na stěnu, nevytváříme žádnou vzduchovou mezeru. Tloušťka celé izolace má následně od 3,8 cm podle zvolené varianty materiálů.

Zvuková izolace stěny - OPTIMAL, EXTRA

Pokud potřebujete dostat maximum ze zvukové izolace, hlavně pokud je hluk výrazný, slyšíte basy (nízké frekvence), doporučujeme vám bezkontaktní systém OPTIMAL, který nabízí ideální poměr cena výkon. Pokud preferujete ty nejlepší řešení, zvolte systém EXTRA. Celá konstrukce se nedotýká stěny (nebo jen minimálně), je ukotvená o podlahu a strop. Tím, že se vytvořila vzduchová mezera, celkový výkon konstrukce stoupá.

Zvuko izolační systémy pro odhlučnění stěny

Kde všude využijeme naše zvukové izolace?

Odhlučnění stěny, stropu a podlahy patří mezi naše nejzákladnější formy odhlučnění. Svoje uplatnění najdou v bytových, nebytových i průmyslových objektech. 

Odhlučnění

Kompletní možnosti odhlučnění bytu, domu, kanceláří, průmyslu...


Máte problém s hlukem? Kontaktujte nás.Core: v0.0.290 Plugin: v0.0.91