Zvuková izolace

Naším základním cílem je nabídnout vám tu nejlepší zvukovou izolaci, jaká je dostupná na našem trhu. V roce 2013 jsme výrazně rozšířili naši nabídku materiálů.

Co to vlastně je zvuková izolace?

Materiál, jehož nejdůležitější vlastnost je hustota.

Běžná nevyhovující konstrukce není dostatečně hustá, aby pohltila nebo eliminovala všechny zvukové vibrace. Pokud na původní konstrukci přidáme zvukovou izolaci, zvýšíme její celkovou hustotu a zabráníme přenosu zvukových vln. Samozřejmě nelze zcela zabránit přenosu hluku, umíme jej pouze eliminovat.

Pokud jste pozorně četli tyto řádky, zkuste si zodpovědět na otázku, zda běžná minerální vlna, kterou mnoho firem používá na odhlučňování, je vhodnou zvukovou izolací na pohlcování hluku. Samozřejmě, že ne a chcete-li dostatečný výkon, její malá hustota vás nutí do konstrukce aplikovat enormně silnou vrstvu. To vám však zbytečně zabere metry čtvereční, takže si tím snížíte celkovou výměru bytu, domu nebo podniku.

Jaké konstrukce umíme odhlučnit?

Jaké vlastnosti má naše nejlepší zvuková izolace?

  • Účinná zvuková izolace

    Naše zvuková izolace dokáže snížit hluk až o 50%. Dvojitá vrstva izolace až o 85% vnějšího hluku.

  • Ekologická izolace

    Pracujeme s ekologickými materiály nejvyššího standardu, které neškodí Vám ani Vašemu okolí.

  • Minimální rozměry

    Naše izolační řešení zabírají velmi malý prostor a minimalizují zásahy ve Vašem bytě.

Naše základní zvuková izolace

Nejlepší zvuková izolace v naší nabídce je deska Wolf Phonestar od německé společnosti Wolf Bavaria. Hustota této izolace je až 1200 kg/m3, čímž výrazně překonává jiné běžně využívané materiály.