Zvuková izolace

Odhlučnění stěn, stropů, podlah, akustiky i průmyslu

Naším základním cílem je nabídnout vám tu nejlepší zvukovou izolaci, která je dostupná na našem trhu.

Specializujeme se na vyhledávání moderních materiálů na evropském trhu, aby jsme vám mohli nabídnout co nejvyšší výkon zvukové izolace při co nejmenší tloušťce.

Co to vlastně je zvuková izolace?

Materiál, který už podle názvu, nějakým způsobem zvuko izoluje hluk.

Jeho dělení na pod kategorie je ale o mnoho komplikovanější, u nás najdete zvukové izolace pro odhlučnění stěny, podlahy, stropu, zvukové izolace pro utlumení hluku z chůze, ale i pohltivé zvukové izolace, kterými výrazně snižujeme ozvěnu. 

Používáme nejlepší materiály 

Každý materiál zvuko izoluje. Otázka je, zda je to dostatečné pro váš typ hluku. U nás už běžné materiály nepoužíváme a přinášíme vám ty nejlepší zvukové izolace z celé Evropy. Díky malým tloušťkám vám šetříme váš prostor, stěnu, strop nebo podlahu, při řešení zvukové izolace pro odhlučnění.

Naše materiály a produkty:

1. Zvuková izolace pro odhlučnění stěny, stropu a podlahy

Materiály a produkty, kombinace neprůzvučných a pohltivých materiálů, pro co nejúčinnější odhlučnění stěny, stropu a podlahy od hluku jako je TV, hlas, zvíře, křik a jiný zvuk vznikající v prostoru.

2. Kročejová zvuková izolace do podlahy

Nejlepší materiály pro odstranění hluku z chůze, dupání, padání předmětů, posouvání nábytku. Umístění pod potěr, OSB desku, parketu, koberec.

3. Pohltivá zvuková izolace pro snížení ozvěny

Akusticky pohltivé materiály pro vyřešení ozvěny v prostoru, buď jako neupravené materiály nebo designové produkty.

4. Další naše důležité materiály a produkty

Nezapomínáme na další naše důležité produkty jako jsou zvuko izolační dveře, průmyslové panely, vyrovnávací podsyp a jiné.

Kde všude využijeme naše zvukové izolace?

Odhlučnění stěny, stropu a podlahy patří mezi naše nejzákladnější formy odhlučnění. Svoje uplatnění najdou v bytových, nebytových i průmyslových objektech. 

Odhlučnění

Kompletní možnosti odhlučnění bytu, domu, kanceláří, průmyslu...


Máte problém s hlukem? Kontaktujte nás.Core: v0.0.290 Plugin: v0.0.91